Doba čtení: 2 minut(-y)

Rychlé zprávy 25.02.2021

 

Jose Becker, otec brankáře Liverpoolu Alissona Beckera, se ve středu utopil v jezeře poblíž svého prázdninového domu v jižní Brazílii.

Manchester United i nadále monitoruje středního obránce Sevilly Jules Koundeho, i když jeho výstupní klauzuli ve výši 68m liber zaplatit odmítají. (Daily Mail)

Marcus Rashford je ve středu mnohamilionové “rvačky”, jelikož se jej přední světoví giganti sportovního oblečení snaží odlákat od Nike. (Daily Mail)

Ohavný spor ohledně situace zemřelého Emiliana Saly i nadále pokračuje a Cardiff City nyní obvinil Nantes z falšování data šeku, aby zakryli skutečnost, že hráč byl ještě stále jejich. (Daily Mail)

Brankář Edouard Mendy si pochvaluje spolupráci s trenérem Thomasem Tuchelem, díky němuž první tým Chelsea “znovu získal sebevědomí a víru”. (Daily Mirror)

Arsenal musel uzavřít akademii Hale End poté, co se jeden ze zaměstnanců nakazil Covidem-19. (Daily Mirror)

Manchester United se snaží překazit plány Liverpoolu na podpis Raphinhy z Leeds United. (Star)

West Ham United chce přivést Jesseho Lingarda a Deana Hendersona na Londýnský stadion permanentně. (Star)

V Liverpoolu rostou obavy ohledně kapitána Jordana Hendersona, jehož zranění třísla by ho mohlo udržet mimo hru až do konce této sezóny. (Express)

Reds zvažují letní přestup obránce Torina Gleison Bremera, jehož však obdivuje nejen Jurgen Klopp, ale i manažer Evertonu Carlo Ancelotti. (Express)

Kluby Premier League se pokusí přesvědčit britskou vládu, aby datum návratu diváků na stadiony posunula ze 17. na 15. května. (The Times)

 

 Navštivte náš FANSHOP 

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..