Rychlé zprávy 25.03.2020

 

Kluby Premier League čelí hrozbě hromadného soudního stíhaní ze strany agentů, kteří žádají až £300 milionů v poplatcích splatných v této sezóně. (Daily Mail)

Barcelona ustoupila ze zájmu o Pierre-Emerick Aubameyanga a chce se soustředit na podpis Lautara Martíneze. To tak dává volný prostor Manchesteru United. (Daily Mail)

Bývalý záložník Arsenalu Emmanuel Petit tvrdí, že současní lídři tabulky Liverpool je lepší než tým Arsene Wengera 2003/04 tzv. Invincibles. (Daily Mail)

Pokud se Gunners s Aubameyangem nakonec rozloučí, za jeho potenciálního náhradníka označili Odsonne Edouarda z Celticu. (The Sun)

Rio Ferdinand věří, že trenér Spurs José Mourinho by zastavil potenciální přestup Harryho Kanea na Old Trafford. (The Sun)

Cílový hráč Chelsea levý obránce Ben Chilwell by mohl stát až 80 milionů liber. (The Sun)

Koronavirová pandemie by mohla znamenat, že letní přestupové okno by zůstalo otevřené až do ledna. (Daily Mirror)

Kluby Premier League zvažují, že požádají své hráče, aby přijali značné snížení platu – hovoří se až o 50%. (Daily Mirror)

Stewardi Liverpoolu během ligové pauzy v supermarketech vypomáhají kontrolovat davy i seniorům s nákupy. (Daily Express)

Obránce Chelsea Emerson Palmieri by se v létě mohl připojit k Juventusu, jelikož se mu nelíbí jeho role pod Frankem Lampardem. (Daily Express

Hostování Odion Ighala v Manchesteru United, které mělo původně skončit 31. května, bude nejspíše prodlouženo do 30. června.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.