Doba čtení: 2 minut(-y)

Rychlé zprávy 25.03.2021

 

Nick Butt by se mohl připojit k Wayne Rooneymu a jeho týmu v Derby poté, co skončil na postu vedoucího vývoje prvního týmu v Manchesteru United. (The Sun)

Chelsea obdržela další nemilou zprávu o zranění svého hráče a tentokrát se jedná o Jorginha, který z národního týmu Itálie odjede kvůli problému s kolenem. (The Sun)

Britská vláda vyloučila všechny kluby Premier League z dubnového testování, během kterých chtějí přivést fanoušky zpět na stadiony. Důvodem toho je nevýhoda pro ostatní mužstva. (The Times)

Nicméně finále Carabao Cupu mezi Man City a Tottenhamem na konci dubna by mohlo být jednou z plánovaných testováních událostí. (Daily Mail)

Liverpool a Manchester City povedou průkopnickou novou studii o tom, jak je mozek fotbalistů ovlivňován hlavičkováním, o jehož následcích ve spojení s demencí se mluví víc a víc. (Daily Mail)

Kluby Premier League dostávají pokutu 5,000 liber za každý vyměněný dres mezi hráči, jeden tým už byl dokonce penalizován dvakrát. (Daily Mail)

Tottenham se porozhlíží po levnější variantě brankáře Burnley Nicka Popea, za kterého Clarets chtějí 30m liber. Na seznamu Spurs se proto objevují jména jako Koen Casteels z Wolfsburgu či Mike Maignan z Lille. (Daily Mail)

Trenér anglické reprezentace Gareth Southgate řekl Harrymu Kaneovi, že nebude riskovat jeho zdraví i přesto, že by kapitán rád odehrál všechny zápasy. (Daily Mail)

Jurgen Klopp prozradil, že se v šatně Liverpoolu jen zřídkakdy uchýlí k výbušnému projevu a to i během nedávné slabé šňůry Reds, která ohrozila jejich sezónu. (Daily Mirror)

Objevují se zprávy, že Ole Gunnar Solskjaer neustále bombarduje Erlinga Haalanda telefonáty a zprávami s tím, aby se Norský útočník připojil na konci sezóny k Man United. (Daily Mirror)

O Jacka Grealishe bojují hned 4 obrovské společnosti, které s ním chtějí navázat sponzorskou spolupráci. (Daily Mirror)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..