Rychlé zprávy 26.07.2020

0

Rychlé zprávy 26.07.2020

 

Lionel Messi řekl Barceloně, aby sáhla po trenérovi Leeds United Marcelu Bielsovi a jmenovala ho novým trenérem. (The Sun)

Tottenham vede závod o Calluma Wilsona. Ten má našlápnuto k odchodu z Bournemouthu bez ohledu na to, zda se Cherries v Premier League udrží nebo ne. (The Sun)

James Maddison si odsouhlasil prodloužení smlouvy v Leicesteru, které mu vynese dvojnásobek stávajícího platu. (The Sun)

O mladíka Liverpoolu Rhiana Brewstera se zajímá Sheffield United, který jej chce získat na hostování. (The Sun)

Crystal Palace si vyhlídl nového trenéra, který by mohl nahradit Roy Hodgsona, a je jím kouč Burnley Sean Dyche. (Daily Mirror)

Chelsea je přesvědčena, že Kai Havertz se připojí k Timu Wernerovi a stane se 3. velkým podpisem tohoto léta a to i kdyby se nekvalifikovali do Ligy mistrů. (Daily Mail)

Cílový hráč Manchesteru United a Manchesteru City Thiago Almada odhalil, že by si přál zahrát si pod vedením Marcela Bielsy v Leeds. (Daily Mail)

Italský tým Benevento zvažuje ambiciózní plán a to podepsat Daniela Sturridge, který je nyní bez angažmá. (Daily Mail)

Pokud Arsenal neprodlouží působrní Daniho Ceballose na Emirates stadionu, chystá se po něm sáhnout Manchester City. (Express)

Pep Guardiola řekl, že nechá rozhodnout hráče Man City o tom, kdo by měl nahradit Davida Silvu v roli kapitána. (The Sunday Telegraph)

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.