Rychlé zprávy 26.08.2020

0
Doba čtení: 2 minut(-y)

Rychlé zprávy 26.08.2020

 

Manchester United podle některých informací kontaktovali zástupce Lionela Messiho ohledně potenciálního přestupu. (Express)

Stuttgart potvrdil, že Leeds se ‘vážně zajímají’ o podpis útočníka Nicolase Gonzaleze. (The Sun)

Jamie Vardy souhlasil s ročním prodloužením své smlouvy s Leicesterem, se kterými tak zůstane do roku 2023. (Daily Mail)

AC Milán je dalším klubem, který projevil zájem o norského útočníka Joshe Kinga, který s Bournemouthem na konci minulé sezóny sestoupil do Championship. (Daily Mail)

Liverpool označil hvězdu Celticu Kristoffera Ajera jako potenciálního náhradníka Dejan Lovrena. (Star)

Crystal Palace jedná s Mainz ohledně podpisu útočníka Jean-Philippe Matety. I přesto, že německý celek již odmítl jejich první nabídku 14 milionů liber. (The Guardian)

Southampton ukončili sponzorskou dohodu s LD Sports s vysvětlením, že čínská značka již není vhodným a rentabilním partnerem. (The Guardian)

Na hráče čeká před začátkem nové sezóny video, které je informuje o tom, že v případě jakékoliv diskriminace jim hrozí až 12 zápasový zákaz. (The Times)

Gareth Southgate se rozhodl odebrat Harryho Maguirea z národního týmu Anglie z důvodu incidentu na řeckém Mykonosu a následnému obvinění kapitána Man United. (Daily Mirror)

O obránce Red Devils Chrise Smallinga se zajímá řada evropských klubů, včetně těch anglických. Tam by jeho podpis rád získal Fulham, West Ham, Newcastle a Everton. (Daily Mirror)

Přestup Bena Chilwella do Chelsea by mohl být ohrožen, jelikož levý bek si přivodil zranění paty a bude chybět 6 týdnů, což by mohlo Modré odradit. (Daily Mirror)

S Ainsley Maitland-Nilesem jednají Wolves v čele s Nuno Espirito Santem, který chce svůj tým před novou sezónou 20/21 posilnit. (Daily Mirror)

Dietmar Hamann přestupu Thiaga Alcantary do Liverpoolu věří a uvedl, že ‘by byl překvapen, kdyby se dohoda nematerializovala’. (Daily Mirror)

Everton se blíží k podpisu Jamese Rodrigueze z Realu Madrid, který vstoupil do finálního roku své smlouvy na Bernabeu.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..