Rychlé zprávy 27.05.2020

 

Tottenham a Arsenal bojují o podpis křídelníka Williana z Chelsea, který bude v létě bez angažmá. (The Daily Telegraph)

Trenéři Premier League se postavili za plány obnovit sezónu a během úterního video hovoru se zástupci Premier League řekli, aby se datum stanovilo co nejdříve a oni tak mohli začít pracovat na svých plánech. (The Daily Telegraph)

Tyrone Mings přiznal, že na týdenní bázi pravidelně navštěvuje psychologa, za kterého si sám platí, jelikož se dle jeho slov ‘fotbal o mentální zdraví vůbec nestará’. (The Sun)

Newcastle United označil Xhedrana Shaqiriho z Liverpoolu za možnou letní posilu. (Daily Mail)

Manchester United se pokusil Jacka Grealishe z Aston Villy odlákat už v jeho 16 letech, odhalil bývalý trenér Alex McLeish. (Daily Mail)

Kontroverzní převzetí Newcastle United financované Saúdskou Arábií potkalo další problémy a nejistota poté, co Světová obchodní organizace rozhodla, že země stojí za pirátskou satelitní TV a streamovací službou, která nabízí nezákonný přístup ke sportovním událostem, včetně zápasů Premier League. (The Guardian)

Kylian Mbappé uprostřed spakulecí spojující forwarda s odchodem z PSG promluvil o svém obdivu k Jurgenu Kloppovi. (Daily Mirror)

Burnley je dalším klubem, který se připojil k závodu o podpis Adama Lallany z Liverpoolu. (Daily Mirror)

Wolves jsou připraveni zabojovat o podpis záložníka Sportingu Lisabon Joao Palhinha. (Daily Mirror)

Arsenal věří, že jsou největšími favority na zajištění si podpisu křídelníka Bournemouthu Ryana Frasera, jehož současná smlouva na Vitality stadionu vyprší už v létě. Samotný hráč by ale preferoval přestup k jejich největším rivalům Tottenhamu. (Daily Star)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.