Doba čtení: < 1 minuta

Chelsea je připravena podstoupit další kroky k získání podpis křídla Bayeru Leverkusen Leona Baileyho, který by mohl stát £40m. (The Sun)

Derby prodá Matěje Vydru do Leeds za částku £11m, aby se jim uvolnily finanční prostředky pro podpis forwarda Martyna Waghorna. (The Sun)

Zástupci Chelsea odcestovali do Itálie, kde se setkají s Juventusem a pokusí se dokončit dohodu v hodnotě £40m pro obránce Daniele Ruganiho. (The Times)

Rafa Benítez nejspíše v Newcastle zůstane do konce příští sezóny i přesto, že mu před pár dny vypršela výkupní klazule v hodnotě £6m. (The Times)

West Ham jedná s Portem o podpisu útočníka Moussy Maregy a opačným směrem by mohl poputovat Cheikhou Kouyate. (Daily Mail)

Tottenham se chystá přehodnotit zdravotní stav Victora Wanyamy poté, co chyběl při zahajovacím zápase jejich tour po Spojených státech. (Daily Mail)

Manchester United je ochoten nechat Anthony Martiala odejít, ale pouze v případě, že si zajistí služby Ivana Perišiče z Interu Milan. (Daily Mirror)

Leicester si připravuje nabídku pro obránce Middlesbrough Bena Gibsona, který by byl potenciální náhradou za Harry Maguireho, o kterého se zajímá Man Utd. (Daily Mirror)

Tottenham může stále získat Jacka Grealishe za £20m, i přesto, že Aston Villa má nové majitele. (Daily Mirrorú

Oleksandr Zinchenko nechce Man City opustit i přesto, že pro něj už přijali nbaídku ze strany Wolves v hodnotě £16m. (Daily Mirror)

Arsenal a West Ham jdou do boje o podpis záložníka Turína M’Baye Nianga. (Daily Mirror)

Fulham je připraven udělat ze záložníka Bournemouthu Harryho Artera svůj poslední letní podpis. (Daily Mirror)

Mohamed Salah potřebuje pomoc od svých spoluhráčů, kteří musí začít střílet více gólů, říká James Milner. (The Guardian)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..