Rychlé zprávy 27.11.2020

0
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 27.11.2020

 

Arsenal bude vůbec prvním klubem Premier League, který zpátky přivítá své fanoušky. Bude to pro zápas Evropské ligy s Rapidem Vídeň, anglické celky ale i s limitovaným počtem diváků přijdou až o 500,000 liber za zápasový den. (Daily Mail)

Manchester United jsou stále drženi pod tlakem ze strany počítačových zločinců, kteří se nabourali do jejich systému a požadují miliony liber. (Daily Mail)

Everton vede závod o záložníka Juventusu Sami Khediru, se kterým trenér Carlo Ancelotti spolupracoval už v Realu Madrid. (Daily Mail)

Potenciální prezidentský kandidát Barcelony Toni Freixa tvrdí, že Neymar není v top 30 nejlepších fotbalistů světa a neměl by se zpátky na Camp Nou vrátit. (The Sun)

Trenér národního týmu Anglie Gareth Southgate odhalil, proč nejdříve tuto pracovní pozici odmítl a bylo to ze strachu, že selže. (The Sun)

Jürgen Klopp obdržel alespoň nějaké pozitivní zprávy a to, že kapitán prvního týmu Reds Jordan Henderson se vrací zpátky do tréninku. (Daily Mirror)

Přípravy Arsenalu na nedělní zápas s Wolves budou opožděny, jelikož jejich let z Norska, kde si zahráli zápas Evropské ligy s Molde, byl kvůli husté mlze zrušen. (The Daily Telegraph)

Někteří trenéři Premier League začali zpochybňovat integritu soutěže poté, co pouze polovina klubů dostala zelenou a může znovu otevřít dveře svých stadionů. (The Daily Telegraph)

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..