ben chilwell leicester
Doba čtení: < 1 minuta

Rychlé zprávy 29.06.2020

 

Chelsea se přiblížila k zajištění podpisu Bena Chiwella, jelikož Ajax potvrdil, že Nicolas Tagliafico bude moci klub opustit. (The Sun)

Bývalý technický ředitel Liverpoolu Damien Comolli stojí v čele amerického konsorcia, které koupit klub Premier League. (Star)

Podle některých zpráv se má jednat o Burnley. (The Daily Telegraph)

David Luiz dostal nabídku nové smlouvy v Arsenalu z toho důvodu, že souhlasil s radikálním snížením svého platu. (The Daily Telegraph)

Aston Villa si svého trenéra Deana Smitha ponechá pro zbývajících 6 zápasů, během kterých budou bojovat o přežití v nejvyšší anglické lize. (The Daily Telegraph)

Trenér Rangers Steven Gerrard přiznal, že si není jistý, zda se mu podaří udržet si Alfreda Morelose i pro další sezónu. (Mail)

Liverpool chce Neapoli nabídnout Dejana Lovrena + hotovost za podpis Kalidou Koulibalyho. (Daily Mail)

Phil Neville říká, že příchod jednoho nového středního obránce a United bude moci znovu vyzývat v boji o titul. (Daily Mail)

Southampton zvažuje, že pošle Frasera Forstera na další sezónní hostování, zatímco tento týden očekávají kontakt ze strany Celticu. (Daily Mail)

Robin Van Persie kritizuje Mikela Artetu za to, že se mu nepodařilo identifikovat největší slabou stránku týmu. (Daily Mirror)

Změna pravidel UEFA by mohla obnovit sílu Manchesteru City na přestupovém trhu. (The Times)

 

Více článků ⚽

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..