Rychlé zprávy 30.03.2020

0

Rychlé zprávy 30.03.2020

 

Převzetí Newcastle United za 340 milionů liber je zase o krok blíž k dokončení a klub o prodeji informoval už i samotnou Premier League s tím, že autorem nabídky je Investiční fond Saúdské Arábie. (The Daily Telegraph)

Kluby Premier League se připravují na mini předsezónu, která bude trvat asi 2 týdny předtím, než se vrátí zpátky do akce. (The Daily Telegraph)

Fotbalová asociace je dalším pomocníkem, který chce otevřít Wembley stadion a poskytnout ho zdravotníkům v boji s koronavirovou pandemií. (The Daily Telegraph)

Premier League vypracovala plán a kluby by mohly zápasy, které by byly vysílány v televizi, odehrát v izolovaných táborech podobně jako na Mistrovství světa, konkrétně v Londýně a okolí a to během června a července. To by tak mohlo pomoci k dokončení sezóny 2019/20. (The Independent)

Cristiano Ronaldo se v roce 2003 rozhodl pro přestup do Manchesteru United, jelikož každý jiný klub, který se o jeho podpis také zajímal, jej plánoval okamžitě vrátit na hostování do Sportingu Lisabon, odhalil jeho agent Jorge Mendes. (Daily Mail)

Real Madrid je připraven na boj o obránce RB Lipska Dayota Upamecana, o kterého se zajímá i Arsenal, Barcelona a Bayern Mnichov. (Daily Mail)

Kalvin Phillipe, kterého chtěl podepsat José Mourinho, řekl, že chce do konce své kariéry hrát pouze v barvách Leeds. (The Sun)

Shanghai Shenhua si vyhlídl potenciálního náhradníka Odion Ighala, tudíž Man Utd jej bude moci podepsat permanentně. (Daily Mirror)

Italská Serie A by mohla být úplně zrušena, jelikož se zdá, že koronavir neustupuje. (Daily Mirror)

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.