Rio Ferdinand se sešel s výkonným místopředsedou Man Utd Edem Woodwardem, se kterým projednal možnost stát se klubovým technickým ředitelem. (Daily Mail)

Ole Gunnar Solskjaerovi se nelíbil přístup Anthony Martiala, který předvedl po remíze proti Chelsea. (Daily Mail)

Alex Oxlade-Chamberlain bude v Liverpoolu po svém ročním hororovém zranění odměněn novou smlouvou. (Daily Mail)

Manchester United by mohl získat podpis Matthijse de Ligta za méně než 65 milionů liber poté, co obránce Ajaxu řekl, že má nižší hodnotu než Frenkie de Jong. (The Sun)

Joe Hart nejspíše v létě opustí Burnley poté, co o svůj post brankářské 1 přišel už i tam. (The Sun)

Potenciální přestup Edena Hazarda do Realu Madrid by se mohl blížit k dokončení, jelikož kapitán Bílého baletu Sergio Ramos začal Belgičana sledovat na sociálních médiích. (The Sun)

Pokud se Chelsea vyhne zákazu náboru hráčů na 2 přestupová okna, v létě se chtějí zaměřit na podpis £35ti milionového Youcefa Atala z Nice. (The Daily Telegraph)

Letní plány Arsenalu jsou pozastaveny, jelikož se stále snaží zoufale jmenovat fotbalového ředitele klubu a navíc čekají na to, zda si v příští sezóně zahrají v Lize mistrů či ne. (The Daily Telegraph)

Ivan Rakitič sebral Manchesteru United všechny naděje na získání jeho podpisu, jelikož se nechal slyšet, že plánuje zůstat v Barceloně. (Daily Mirror)

Manchester United vážně uvažuje o brankáři Atlética Madrid Janu Oblakovi, který má ve své smlouvě výkupní klauzuli v hodnotě 103 milionů liber. (Daily Mirror)

Cílový hráč Arsenalu Ryan Fraser chce skončit v Bournemouthu a pokud jej klub v létě neprodá, je připraven dosloužit zbytek své stávající smlouvy, která vyprší na konci příští sezóny. (Daily Mirror)

Schalke by mohla během svého lovu na nového manažera sáhnout po bývalém trenérovi Huddersfieldu Davidu Wagnerovi. (Daily Mirror)

Někteří hráči Manchesteru United se obávají, že rekonstrukce nového týmu, který by se mohl stát vyzyvatelem v boji o titul, by mohla trvat až dva roky. (The Times)

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.