Doba čtení: < 1 minuta

Řím bude za cílového hráče Liverpoolu a Realu Madrid brankáře Alissona požadovat £80 milionů. (The Guardian)

Rafa Benítez by mohl pro přestupové obchody získat dalších £30 milionů, jelikož klub dovolí Aleksandaru Mitrovici odejít do Fulhamu, plánují prodat Chancel Mbembu a Matse Selse Anderlechtu a nabídnout Mikel Merinovi možnost se vrátit zpátky do Španělska. (The Sun)

Čistka Unai Emeryho v trenérském týmu Kanonýrů by mohla znamenat konec legendám klubu Steve Bouldovi a Jens Lehmannovi. (The Sun)

Manchester City podepíše Riyada Mahreze za nižší částku, než která je uváděna v médiích, ale stále překonají svůj klubový rekord. (The Sun)

Ashley Young řekl, že jeho střet s anglickým spoluhráčem Dele Allim je již zapomenut. (The Sun)

Arsenal stále doufá, že se jim před Mistrovstvím světa podaří podepsat Sokratis Papastathopoulose, Stephan Lichtsteinera a Caglar Soyuncu. (Daily Mirror)

Tottenham monitoruje brankáře Southamptonu Alexe McCarthyho, který by mohl být zálohou pro jedničku Hugo Llorise. (Daily Mirror)

Lazio očekává ztrátu Sergej Milinkovič-Saviče něktérmu z klubů Ligy Mistrů, ale neplánují jej prodat levně. (Daily Mirror)

Významná změna v pravidlech VAR by mohla znamenat, že hráči budou po násilném chování retrospektivně posláni ze hřiště ještě během hry. (Daily Mail)

Fotbalová asociace poprvé oznámila, že kluby Premier League čeká zimní přestávka. (The Times)

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..