Doba čtení: < 1 minuta

Forward Liverpoolu Sadio Mané přiznal, že závod o titul Premier League je pro Reds u konce, jelikož rozdíl mezi nimi a Man City je příliš velký na to, aby se dal překonat. 

Mané v loni pomohl Liverpoolu k zajištění si prvního ligového titulu po 30-ti letech, sezóna 2020/21 je ale pro červený dres dost nešťastná. Vinu na tom nesou četná zranění, ale i úpadek formy a klub z Anfieldu nyní sedí až na 6. místě.

Sadio Mané ale uvedl, že on ani jeho spoluhráči se rozhodně nemají v plánu vzdát a budou ze všech sil bojovat i nadále, i když obhajoba Premier League je příliš vzdálená.

“Do konce sezóny mám nejen já, ale i mí spoluhráči, různé cíle. To stejné platí pro klub. 

“Jedním z nich je a od začátku byl vyhrát Ligu mistrů, Premier League a taky pohárové zápasy. Ale nyní mohu říct, že Premier League je u konce… je to příliš.

“Náš postoj je se nikdy nevzdávat a ani to nemáme v plánu, ale není pochyb o tom, že Manchester City je skvělý tým, který nyní září”, řekl Mané pro ESPN Brazílie.

A s odkazem na to Senegalec přiznal, že hlavní cíl je v současné době úspěch na poli evropském, tedy v Lize mistrů.

“Kromě top 4 je to samozřejmě LM. Ta je hlavní. Vyhrát ji, nebýt druzí, ale víme, že to nebude snadné. Čekají nás zápasy s těmi nejlepšími týmy v Evropě, my jsme na to ale připraveni. Uděláme vše pro to, abychom Ligu mistrů vyhráli.”

Reds nyní čeká papírově slabý soupeř Sheffield United, který bojuje na samém konci tabulky a následně se utkají s Chelsea.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..