Sam Allardyce by měl během následujících 24 hodin opustit Everton a bývalý manažer Watfordu Marco Silva je preferovaným kandidátem na nového kouče Karamelek. 

O odchodu Velkého Sama se spekulovalo posledních pár měsíců a zdá se, že pro něj nyní kariéra manažera Evertonu opravdu skončila.

Allardyce má zítra naplánovanou schůzi s většinovým vlastníkem klubu Farhad Moshirim a očekává se ukončení jeho 6 měsíční cesty na Goodison Parku.

63 letému trenérovi by měl být vyplacen zbytek mzdy, se kterou souhlasil při podpisu 12ti měsíční smlouvy, což se odhaduje na částku okolo £6 milionů.

Everton na druhou stranu svou pozornost zaostřil na bývalého manažera Watfordu Marca Silvu, který byl při odchodu Ronalda Koemana z Evertonu s tímto klubem spojován. Za Silvovy služby dokonce Watfordu nabízeli kompenzaci v hodnotě £12 milionů, nicméně v té době to Žlutá armáda odmítla a Karamelky se rozhodly právě pro Allardyceho.

Big Sam v této sezóně Premier League dovedl Everton na 8. místo tabulky a z posledních 9 zápasů si odnesli pouze 2 prohry.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.