Sam Allardyce odhalil, že se v lednovém přestupovém oknu chystá aktivně hledat nového útočníka.

Manažer Evertonu potvrdil zájem o útočníka Besiktas Cenk Tosuna spolu ‘s mnoha dalšími’ a s tvrzením, že Modří zoufale potřebují nového forwarda. 

Zprávy v médiích už posledních pár týdnů spojují klub na Goodison Parku právě s Tosunem, ale rozumí se, že k finální dohodě mezi oběma stranami ještě nedošlo. 

I přes zlepšenou formu, ke které došlo po příchodu Allardyceho do týmu, Evertonu se stále nedaří skórovat góly. To se prokázalo i v zápasech proti Chelsea a West Bromu, které skončily bezgólovými remízami. 

Na otázku o klubovém zájmu o útočníka Besiktas Allardyce řekl: “Ano, on a také mnoho dalších. Potřebujeme forwarda, proto se po nějakém budeme aktivně poohlížet. Potřebujeme skórovat více gólů než nyní. Nedaří se nám vytvářet šance a ty pak proměňovat. Je to jeden z našich největších problémů.

“Hráči, které máme, jako například Sandro, se nepodařilo přizpůsobit se rychlosti Premier League a nebyl schopný předvést to co ve Španělsku. Calvert-Lewin před sebou má zářnou budoucnost, ale nemyslím si, že se na něj můžeme v současné době spoléhat.”

Modrým by se měli brzy vrátit Ross Barkley, který si kvůli zranění nezahrál už od léta a také Wayne Rooney, který chyběl celé vánoční období kvůli nemoci. 

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.