Samir Nasri přiznal, že se během svého 18ti měsíčního zákazu hraní fotbalu obával, že jeho profesionální kariéra skončila. Nyní chce ale naplno využít své druhé šance.

Bývalý záložník Arsenalu a Manchesteru City si odsloužil 1,5 roční zákaz poté, co na klinice v Los Angeles v prosinci 2016 podstoupil nitrožilní léčbu, čímž porušil světová anti-dopingová pravidla.

Trest trval do konce prosince 2018 a West Ham se rozhodl nabídnout Nasrimu druhou šanci. Podepsali s ním tak krátkodobou smlouvu, která běží do konce této sezóny.

Nasri, který by se mohl do akce Premier League vrátit v sobotním zápase proti Arsenalu, je kvůli udělenému zákazu sice stále rozladěný, ale je odhodlaný si promeškaný čas na hřišti vynahradit.

“Jsem zklamaný, protože to žádná zakázaná látka nebyla” řekl Francouz.

“Byla to jen dávka vitamínu, kterého nakonec bylo větší množství. Mohl jsem zákrok podstoupit během dvou dní, ale já se rozhodl pro jeden. Nelituji toho, protože jsem byl nemocný. Měl jsem recept od svého lékaře, ale ani tak to nebylo akceptováno.

“Přišel jsem o rok své kariéry, nicméně hovořilo se i o 4 letém vyloučení. Hlavou mi proběhlo mnoho věcí. Myslel jsem si, že mám po kariéře, ale nakonec jsem dostal druhou šanci.

“Nyní beru den po dni. Předtím, než se něco stane, si ani neuvědomujete, jakým požehnáním tato kariéra je. 

“Chci být maximálně profesionální a nápomocný svému týmu, protože v jednu chvíli jsem si pomyslel, že jsem o vše přišel” dodal Nasri.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.