sanchéz
Doba čtení: < 1 minuta

Alexis Sanchéz promluvil o svých prvních pocitech po přestupu z Arsenalu do Manchesteru United. Chilský forward přiznal, že chtěl Rudé ďábly opustit už po prvním tréninku. 

Bývalý hráč Barcelony se na Old Traffordu neusadil a během necelých 2 sezón strávených s United byl často terčem kritiky. Vše vyvrcholilo v srpnu minulého roku, kdy odešel do Interu Milan na hostování. Tam v sezóně 2019/20 nabídl fanouškům Internazionale záchvěvy své proslulé formy z Arsenalu, což mu vyneslo i permanentní přestup.

Na instagramu se nyní ohlédl za svým působením v Manchesteru United. Bylo mu prý hned jasné, že se nejednalo o ten nejlepší přestup a zdůraznil i absenci jednoty v prvním týmu.

“Už po prvním tréninku jsem si mnoho věcí uvědomil. Když jsem se vrátil domů, zeptal jsem se své rodiny a manažera, jestli neexistuje možnost odstoupit od smlouvy a vrátit se do Arsenalu. Něco mi tam nesedlo, ale smlovua již byla podepsaná. 

“Stejné pocity jsem měl i v dalších měsících. Jako tým jsme v tom čase nebyli jednotní a pospolu. 

“Novináři psali mnoho věcí, aniž by něco věděli a to bolelo. Vyjadřovali se i mí bývalí spoluhráči, přitom něvěděli, co se děje uvnitř klubu. 

“Pro hráče je důležité interní prostředí, pocit rodiny. To nám chybělo a odrazilo se to i na hřišti. Když potřebovali někoho vinit, byl jsem to já. 

“Jsem dost sebekritický a měl jsem hrát lépe. Ale vždycky to nakonec byla má chyba, i když jsem byl na hřišti jen pár minut”, řekl Sanchéz.

Ten si v dresu Red Devils zahrál celkem 45 zápasů, během kterých si připsal 5 gólů a 9 asistencí, což se nedá s jeho čísly z Arsenalu porovnat.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..