Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Bayernu Mnichov Niko Kovač uvedl, že bavorksý celek ‘tvrdě pracuje’ na zajištění ‘přestupu snů’ Leroy Saného do Allianz areny. 

Sky v Německu uvádí, že tento týden došlo k setkání mezi Bayernem Mnichov a zástupci Leroy Saného ohledně potenciálního přestupu křídelníka do Bundesligy.

Nicméně Manchester City nemá v nejmenší zájmu svého hráče prodat a navíc prozatím nedošlo k podání žádné oficiální nabídky.

A nyní Kovač pro Sport Bild řekl: “Naši zástupci ho seznámili s přesným plánem. Soustředíme se, Leroy ví, co tady může očekávat a když hráč jeho kapacit přijde do FC Bayern, dobře ví, jaká bude jeho role. 

“Je jasné, že tento přestup není snadný. Ale vím, že naši lidé na tom tvrdě pracují a dělají vše pro to, aby se jim to podařilo. 

“Všichni víme, že Leroy Sané je hráčem našich snů. Ví to veřejnost i my.”

Sky Sports News uvádí, že Sané v létě odejít nechce a City věří, že křídelník podepíše na Etihad stadionu novou smlouvu i přesto, že jednání v minulé sezóně selhala.

Během kampaně 2018/19 Sané odehrál celkem 46 zápasů napříč soutěžemi, přičemž skóroval 16 gólů, nicméně startoval pouhých 21 utkání z 38 ligových.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..