Pep Guardiola trvá na tom, že netrestá Leroy Saného za fakt, že není schopen se s Manchesterem City domluvit na nové smlouvě. 

Sané se postavil na start pouhých 3 z posledních jedenácti zápasů a častěji preferovanou volbou se stal Riyad Mahrez, stejně tak jako i pro úterní utkání Ligy Mistrů proti Tottenhamu.

Nedostatek pravidelných příležitostí na hřišti přichází v době, kdy je německý reprezentant uzamčen uprostřed jednání o nové smlouvě na Etihad stadionu, Guardiola ale tvrdí, že to v jeho výběru pro zápasy žádnou roli nehraje.

“Řekl jsem už mnohokrát, jak důležitý pro nás Leroy je a to nejen v dobrých, ale také zlých časech. 

“Důvod, proč v poslední době tolik nehrál, moc dobře zná. Já nebo mí lidé s ním o tom často mluví nejen na hřišti, ale i mimo něj. Chceme to nejlepší.”

Sané byl v minulé rekordní sezóně City jmenován Mladým hráčem roku, ale tato kampaň pro něj byla o poznání náročnější.

Na začátku sezóny se často objevovaly obavy ohledně jeho soustředěnosti, španělský trenér ale svou víru v 23 letém hráči neztrácí a věří, že je jedním z největších talentů v Evropě.

“Samozřejmě, že je tam i konkurence ze strany druhých hráčů. V některých určitých zápasech to potřebujeme, v jiných mám zase radši, když má hráč větší kontrolu. 

“Nic se ale nemění na mém obdivu a víře v něm. Je to tam, ale jako vždycky – chci víc.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.