Shaw si neodpustil rýpnutí do Romela Lukaky

0

Luke Shaw využil příležitosti rýpnout si do svého bývalého spoluhráče z Manchesteru United Romela Lukaky, který hraje v barvách Interu Milan a se kterým se potká v Evropské lize. 

Inter prohrál na domácí půdě proti Barceloně 2-1, což pro ně znamená vypadnutí z Ligy mistrů. Tím si ale automaticky získali místo ve vyřazovací fázi Evropské ligy.

Navíc existuje šance, že si Inter vylosuje právě Manchester United, na to si ale budeme muset počkat až do pondělí, kdy proběhne losování příštího kola.

Shaw ale neváhal a využil příležitosti, na kterou dlouho čekal. Na svém Twitteru pod fotkou smějícího se Lukaky s popiskem UCL (UEFA Liga mistrů) napsal ‘vítej zpátky’.

Lukaku se ale nemůže divit, jelikož před svým přestupem do Interu Milan letos v létě na svých sociálních médiích zveřejnil statistiky, které ukazují, že právě Luke Shaw je nejpomalejším sprinterem United. Dokonce pomalejším než seniorští hráči jako Juan Mata nebo Nemanja Matič. Shaw se v té době bránil se slovy: “Během tréninku chtěli, ať jedeme jen na 70%, takže nechtěj, abych začal říkat něco o tobě.”

No, svou pomstu nyní 24 letý Angličan získal.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.