Kapitán o Coufalovi se Součkem: nejtvrdší hráči, úžasné přátelství i uznání Česku. Našli jsme tam klenoty!

Anglicky se pořádně učí teprve rok a půl, přesto už Tomáš Souček zabodoval v pozápasovém rozhovoru a nezalekl se ještě větší výzvy v podobě více jak desetiminutového zábavného videa, v němž spolu s kapitánem West Hamu Markem Noblem účinkoval pro Sky Sports. A došlo v něm i na zajímavá témata. Kdo je nejtvrdším hráčem v klubu? Je Tomáš Souček nejmilejší hráč na světě? A co mají Coufal se Součkem společné?

0
Doba čtení: 2 minut(-y)

Šlo o klasický formát „pravda, nebo lež”, přičemž moderátor četl vybrané věty ze sociálních sítích a oba hráči placičkou ukazovali, zda-li platí, či ne, načež k danému tématu přidali pár vět. My jsme pro vás vybrali části, v nichž byla řeč o Češích Tomáši Součkovi a Vladimíru Coufalovi. Celé video můžete zhlédnout zde.

Bramborový salát

Souček: „Bramborový salát opravdu miluju, ale jím ho pouze jedno až dvakrát ročně. U nás v Česku je to typické vánoční jídlo a mimo tento čas se příliš nedělá. Když jsem o něm ale mluvil v rozhovoru po Evertonu, měl jsem ho další čtyři dny v kuse.”

Noble: „Já už takový fanoušek tohoto jídla určitě nejsem, ale náš kuchař ho dělal ještě několik dní po tom, takže už je u nás docela slavné.”

Tomáš Souček jako nejmilejší hráč na světě

Noble: „Hráči ho milují. Je přesně takový, jak se o něm mluví – na hřišti pokaždé nechá všechno, je neuvěřitelně obětavý, jak bylo vidět třeba proti Tottenhamu, kdy měl trhlinu v obličeji a stejně vstal, aby zablokoval míč. To je to, proč ho tady lidé zbožňují.”

„Mrzí mě, že jsem ještě kvůli lockdownu a všem těm záležitostem okolo neměl pořádně možnost Toma ani jeho dobrého přítele Vláďu (Coufala) poznat mimo hřiště, ale snad se to již brzy změní. A chtěl bych vyslovit uznání pro jejich bývalý klub a zemi, z níž oba přišli, protože je na tohle prostředí perfektně připravila.”

„Jen co se tu objevili, tak hrají a jsou fantastičtí. Získali si ihned hráče, trenéry i fanoušky a nemají žádné ego. Jsem si docela jistý, že se dříve či později na Českou republiku zaměří daleko více skautů, protože jsme v ní našly klenoty.”

Speciální přátelství Součka s Coufalem

Noble: „Je opravdu úžasné pozorovat, jak spolu tráví čas. Dokonce i když my všichni den po zápase odpočíváme, oni se stejně sejdou a jdou hrát třeba hlavičkový tenis, nebo si prostě jen blbnout s míčem. A musím na ně prásknout, že jestli se nepletu, mají i stejná auta v úplně stejné barvě!”

Souček: „Je to matoucí. Už to musím změnit. Když sem Vladimír dorazil a já mu ukázal své auto, okamžitě se mu zalíbilo a chtěl to samé. Teď je to dost divné, když někde jedeme společně každý svým autem.”

Souček je nejtvrdší hráč ve West Hamu

Noble: „Já myslím, že i Vladimír je hodně tvrdý. Řekl bych, že jsou skoro nastejno.”

Souček: „Jestli mám někoho vybrat z nás dvou, tak řeknu sebe (smích).”

Hudba

Souček: „Já mám rád anglický pop, ale pamatuju si, jak jsem na kempu ve Skotsku musel jako nový hráč zpívat. Vystoupil jsem tehdy s jednou českou písničkou a myslím, že se to klukům docela líbilo.”

Noble: „No, Big Tom zpíval česky, takže to bylo spíš dost děsné (smích).”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..