Slova Franka Lamparda k jeho nejistému postu v Chelsea

0
Doba čtení: < 1 minuta

Chelsea v neděli utrpěla další prohru a to proti Manchesteru City, který je na Stamford Bridge stadionu převálcoval výsledkem 3-1. No a vzhledem k tomu, že se už před tímto zápasem intenzivně spekulovalo o nejisté pozici trenéra Blues Franka Lamparda, bylo jasné, že tohle téma bude v novém týdnu číslo 1. 

Původně si Chelsea udržela 17-ti zápasovou neporazitelnou šňůru, v posledních sedmi utkáních ale Modří vyhráli pouze jedinkrát. A to je mj. dovedlo k 8. místu tabulky Premier League.

Majitel Londýnského klubu Roman Abramovič je již proslulý řekněme velmi malou trpělivostí, čehož byl svědkem během své hráčské kariéry i samotný Lampard.

Ten byl po prohraném zápase dotázán reportéry na celou situaci, k níž řekl: “V současné chvíli procházíme náročným obdobím. Chápu to, jelikož jsem tady sám dlouhá léta hrál. Vím, že když prohrajete několik zápasů během krátkého období, všichni vám začnou pokládat nejrůznější otázky. 

Co byste dělali v kůži Romana Abramoviče Vy?

“Každý vám to říká jinak a dodává za tím, že jste utratili mnoho peněz. 

“Vždycky to ucítím. Byl jsem si toho vědom i když se nám dařilo, protože víte, že za nejbližším rohem to může být všechno jinak a proměnit se to v negativum. 

“Nebudu mluvit za lidi, kteří jsou nade mnou, protože to nemohu. To je také důvod, proč jsem před měsícem nemohl zodpovědět dotazy o tom, zda dostanu novou smlouvu. Nemohu mluvit o tom, co se jim hlavou honí v této chvíli, ale je to prostě tak, jak to je. 

“Já se musím soustředit na práci s hráči a ne na to, co si kdo myslí. To by mě jen rozptylovalo a to si nemohu dovolit.”

Lampard také přiznal, že jeho hráči si procházejí krizí a nedostatečným sebevědomím a věří, že jeho tým toto musí zažít předtím, než dosáhne nových výšin.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..