Solskajaer: Tottenham bude první velkou zkouškou

Ole Gunnar Solskjaer přiznal, že nadcházející výlet Manchesteru United na Wembley, kde se postaví domácímu Tottenhamu, bude první ‘pořádnou zkouškou’ ve jeho nové roli.

United od příchodu Solskjaera na Old Trafford zažívá fantastické období a z prvních 5 zápasů v jeho režii si odnesli pět výher (Cardiff, Huddersfield, Bournemouth, Newcastle a Reading). Nicméně brzy je čeká důležitý záps proti týmu z tzv. Velké 6.

Solskjaer má na přípravu celý týden a bere svůj tým na tréninkový kemp do Dubaje.

“Spurs venku a na Wembley – to je pořádný test” řekl dočasný trenér Red Devils po sobotní výhře 2-0 proti Reading v rámci FA Cupu.

“Moc se na ten zápas těšíme, protože mi poskytne lepší přehled toho, jak si kluci vlastně stojí.

“Nelíbí se nám ale mluvit o 4., pátém nebo šestém místě. Za rok či za dva se tento klub potřebuje posunout zpátky na vrchol tabulky.”

Lukaku a Sanchéz dostali v sobotním utkání 3. kola pohárové soutěže možnost prvního startu pod legendou United, což jako kombinace při druhém gólu zápasu zafungovalo skvěle. Na otázku, zda by se tato dvojice mohla postavit na start i proti Spurs, trenér odpověděl: “Každý má šanci. Záleží to na tom, pro jakou taktiku se rozhodneme, kdo bude dobrý na trénincích a kdo bude vůbec k dispozici.

“Vím ale, že máme kvalitní hráče. Rom skóroval 3 góly ve třech zápasech, dva jako náhradník a v sobotu jako útočník v základní sestavě.

“Byl to fantastický gól, o který se tito dva postarali.”

🗣️Chatujte s námi a dalšími fanoušky živě o všem, co se právě děje. Stačí jen kliknout na logo Discordu ↓

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.