Ole Gunnar Solskjaer říká, že jednání o nové smlouvě mezi Anderem Herrerou a Manchesterem United stále pokračují. 

Španěl je ve finálních měsících své pětileté smlouvy na Old Traffordu a od 1. ledna je mu dovoleno jednat o novém kontraktu se zahraničními kluby.

Minulý víkend přiznal, že se jeho názory a názory klubu rozcházejí a před pár týdny se objevily zprávy, že se domluvil na přestupu do Paris Saint-Germain.

I přes nejasnosti ohledně Herrerovy budoucnosti nemá Solskjaer nejmenší pochybnosti o závazku 29ti letého hráče ke klubu a nebojí se po něm sáhnout pro nadcházející zápasy, které do konce sezóny zbývají.

Na otázku ohledně Herrery Nor odpověděl: “Pracuje velmi tvrdě na tom, aby se vrátil ze svého zranění co nejdříve. Pak se vrátil a na tréninku si přivodil nové. 

“Bohužel to se stalo v době, kdy probíhala jednání o nové smlouvě, které ale stále pokračují, proto k tomu nemohu nic víc říct.”

Na otázku, zda doufá, že Herrera v klubu zůstane, řekl: “Musíte se zeptat jeho. Nevím, jak daleko se jednání v posledních týdnech posunula. 

“Musíme jej ale nechat se soustředit na svou kondici, protože fotbal miluje a je frustrovaný z toho, že svým spoluhráčům nyní nemůže pomoci.”

Herrera si nezahrál od 30. března, kdy musel být vystřídán Andreasem Pereirou v utkání proti Watfordu.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.