Scott McTominay
Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer po úterním zápase Ligy mistrů s PSG odhalil, že záložník Scott McTominay odehrál první poločas jen ‘s jedním okem’, protože ztratil kontaktní čočku.

McTominay se postavil na start po boku Freda a Bruna Fernandese a pomohl svému týmu k výhře 2-1 nad domácím Paris-Saint Germain.

Manchesterský celek si zajistil ve 23. minutě vedení díky proměněné penaltě Bruna Fernandese. Vlastní gól Anthony Martiala daroval PSG vyrovnání, nicméně Marcus Rashford se 3 minuty před koncem postaral o výhru 2-1. Jednalo se také o rekordní 10. výhru Red Devils na venkovním hřišti napříč soutěžemi.

Solskjaer na tiskové konferenci vyzdvihl výkon McTominaye, kdy novinářům řekl: “Scotty odehrál první poločas jen s jedním okem, což bylo neuvěřitelné, protože někde ztratil kontaktní čočku. Bylo to fantastické.”

Fernandes otevřel skóre a to svou 11. penaltou v barvách United. Od sezóny 2012/13 PSG obdržela více penalt (18) a více gólů z penalt (13), než kterýkoliv jiný tým v Lize mistrů.