Doba čtení: < 1 minuta

Ole Gunnar Solskjaer po sobotním zápase FA Cupu proti Wolves, který prohráli 2-1, řekl, že Manchester United předvedl zatím nejslabší výkon.

Góly druhého poločasu, jejichž autory byli Raul Jimenez a Diogo Jota, pro Wolves znamenají postup do semifinále pohárové soutěže a Rudé ďábly nezachránila ani proměněná střela Rashforda v nastaveném čase.

Po 9 venkovních výhrách v řadě si tak v posledních 2 utkáních připsal Solskjaer dvě prohry – Arsenal a Wolves.

“Byl to velký krok zpět. Byl to nejslabší výkon od mého příchodu” přiznal Norský kouč.

“Minulý týden jsme byli s našimi výkony spokojení, ale dnes nám chyběl nátlak i kvalita s míčem.

“Běz něj jsme v prvním poločase hráli OK, ale tempo s ním nebylo vysoké a hráli jsme tak k jejich výhodě.

“Myslím, že jsme se při držení míče cítili hodně komfortně. Nedostali jsme brankáře oponenta pod tlak ani při jedné příležitosti.

“Proti Arsenalu jsme hráli skvěle a nezasloužili si takový výsledek, tento týden jsme si ho zasloužili.”