Doba čtení: 2 minut(-y)

Ole Gunnar Solskjaer a jeho trenérský tým jsou nešťastní z role Garyho Nevilla v rostoucím odporu proti majitelům Manchesteru United.

Populární expert televizní stanice Sky byl široce uznáván za svou veřejnou kritiku při pokusu klubů Velké šestky o odtrhnuutí se od UEFA a následného založení Evropské Superligy (ESL).

Existují však obavy, že Nevillovy neutichající útoky na Glazery pomohly podpořit nedělní násilné protesty na Old Trafford. O tom dokonce veřejně promluvil i bývalý předseda Crystal Palace Simon Jordan, který ex-obránce United obvinil z „volání po lynčovacím davu“.

A i přesto, že se Solskjaer a jeho trenérský tým postavili proti ESL, nelíbí se jim, že zápas s Liverpoolem musel být kvůli protestům odložen a myslí si, že Neville by se měl krotit a zmírnit svou rétoriku, aby zabránil dalším nepokojům.

Manažer United ve středu na toto téma nepřímo narazil, i když se nyní klub snaží nevyvolávat další otázky a věříme, že především majitelé by na tento den nejradši zcela zapomněli.

“Když se z toho stane policejní záležitost, není to hezké a někteří jednotlivci tomu nepomohli,” řekl Solskjaer.

“Musím ale říci, že je tam i druhá strana a to vaše (mediální).”

Tento týden vyšlo najevo, že Neville na platformě WhatsApp vytvořil skupinu skládající se s dalších expertů a spolupracovníků tak, aby udržel jednotnou frontu proti jakýmkoli plánům odtržení se v budoucnosti.

Solskjaer také odhalil, že američtí majitelé se mu za své plány na vytvoření ESL osobně omluvili. “Komunikoval jsem s majiteli a obdržel jsem omluvu,” řekl Solskjaer.

„Omluvili se také fanouškům. Uznali, že to byl špatný nápad a to je dobrý je začátek. Pokračujme v tom.

“Je pro mě obtížné být v této pozici. Vždy jsem měl (s Glazery) dobrý vztah. Naslouchají mně a naslouchají fanouškům. Jsem si jistý, že se komunikace zlepší.

„Posledních několik týdnů bylo obtížných. Nemusíte být raketový vědec na to, abyste viděli, že jsme čelili výzvám.

„Hráči si vedli skvěle. Byl bych smutný, kdyby byla jejich dobrá práce narušena, takže se nyní zaměřujeme na to, abychom hráli dobře a dostali se do finále EL.”

 

Šlágr United–Liverpool má svůj nový termín, ďábly čekají čtyři zápasy v příštích sedmi dnech!

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..