danny ings
Doba čtení: < 1 minuta

Southampton nyní napjatě čeká na to, jak dopadne potenciální zranění Dannyho Ingse, který musel být v prvním poločase zápasu s Manchesterem City vystřídán. 

O jediném gólu sobotního zápasu mezi Saints a Cityzens bylo rozhodnuto už v 16. minutě hry, kdy Raheem Sterling proměnil přihrávku Kevina De Bruyneho. Manchesterský celek si tak zajistil všechny tři body. To ale nebyla jediná nepříjemnost pro tým trenéra Ralpha Hasenhüttla. Velkým černým mrakem nad St. Mary’s stadionem byla i nepříjemnost útočníka Dannyho Ingse.

Ten se ve 27. minutě dostal do střetu s obráncem City Rúben Diasem. Rozhodčí Mike Dean na to ale nijak nereagoval a situaci nezkontroloval ani VAR.

Hlavní trenér domácích Hasenhüttl byl po dobu celého zápasu značně frustrovaný, jelikož cítil, že fauly na jeho hráče jsou ze strany rozhodčích opomíjeny. Nejvíce pak dal svůj hněv najevo poté, co musel pět minut před přestávkou hřiště opustit klíčový hráč Danny Ings. Toho nahradil Nathan Tella.

Danny Ings už v této sezóně promeškal kvůli zranění 5 týdnů a zpátky do akce se vrátil až pro zápas s Brightonem na začátku prosince.

Nicméně celá Ingsova kariéra je prokletá zraněními a i kvůli jeho záznamu se celý Southampton modlí, aby se nejednalo o vážný problém a měli svého útočníka, který je jinak ve fantastické formě, zase k dispozici.

Příští ligový zápas Saints je naplánován na 26. prosince, kdy se setkají s Fulhamem na Craven Cottage.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..