Doba čtení: < 1 minuta

Zprávy spojující trenéra Manchesteru City Pepa Guardiolu s přestupem do Juventusu byly členem rady City Albertem Galassim označeny za ‘nepodloženou fámu’.

Juventus v létě opustí Massimiliano Allegri a Stará dáma se tak musí porozhlédnout po novém trenérovi.

V rozhovoru pro Sky Italy Galassi znovu utvrdil o Guardiolově plánu, což je zůstat na Etihad stadionu. “Chci objasnit zprávy z posledních dní a potvrdit, co Guardiola sám před týdnem řekl” začal Galassi.

“Chce zůstat v Manchesteru City. Navíc klub jako Juventus by nedovolil, aby se takové zprávy dostaly na povrch tímto způsobem. Man City by navíc z žádných jednání nemohli být vynecháni.

“Tato fáma je nepodložená. Je neuvěřitelné, že média píší o takových nesmyslech. Je to neuvěřitelné. Guardiola chce zůstat. 

“Je to velký profesionál a nedokáže pochopit, proč jeho slova nikdo nebere vážně. Proto žádný problém neexistuje, jelikož celá situace neexistuje.”

Guardiola v roce 2018 podepsal s Man City prodloužení své smlouvy do konce sezóny 2020/21.

Galassi během rozhovoru také odhalil, že o těchto spekulacích mluvil s vice prezidentem Juventusus Pavlem Nedvědem. “Dnes jsem mluvil s Pavlem Nedvědem, znám jej dlouho a společně jsem se těmto zprávám zasmáli.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..