Sportovní ředitel Lille nabídl pomoc Man Utd

Sportovní ředitel francouzské Lille Luis Campos uvedl, že by Manchesteru United rád pomohl. 

Ed Woodward původně plánoval přivést nového technického ředitele na Old Trafford a to během letního přestupového okna, ale tyto plány nakonec nevyšly.

United sedí v současné době na 12. místě tabulky Premier League a jejich osudu nepomohla ani nedělní prohra v rukách Newcastle.

Porážka na St. James Parku jen zvýšila tlak na manažera Ole Gunnar Solskjaera, který nyní o svou pozici bojuje a Woodwardovi pomalu dochází trpělivost.

Nicméně Campos věří, že sportovní ředitel by byl současnému systému v anglickém klubu velmi nápomocný a dokonce United nabídl své služby. “Situace v Manchesteru United je mi dobře známa a dle mého názoru je základem všeho sportovní ředitel” řekl pro Sky Sports.

“Trenér potřebuje dostatek času na přípravu na další zápasy a zvládnutí super ega svých hráčů, takže kolem sebe potřebuje ty správné lidi. Pokud je na vše trenér sám, je to o to náročnější. 

“Manchester United je skvělý klub a má silný příběh. Je těžké pochopit, co se stalo. 

“Myslím si, že bych mohl Man Utd pomoci. Chci v takto velkém klubu jednoho dne pracovat. 

“Ale projekt v Lille mě zatím dost zaměstnává, když jsem sem přišel, nebylo to pro nás lehké období. Jsem tady ale šťastný – takže jen hodně speciální situace by mě přesvědčila k tomu, aby projekt změnil.”

 

🏠 Domů

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.