Sportovní ředitel Lille nabídl pomoc Man Utd

0

Sportovní ředitel francouzské Lille Luis Campos uvedl, že by Manchesteru United rád pomohl. 

Ed Woodward původně plánoval přivést nového technického ředitele na Old Trafford a to během letního přestupového okna, ale tyto plány nakonec nevyšly.

United sedí v současné době na 12. místě tabulky Premier League a jejich osudu nepomohla ani nedělní prohra v rukách Newcastle.

Porážka na St. James Parku jen zvýšila tlak na manažera Ole Gunnar Solskjaera, který nyní o svou pozici bojuje a Woodwardovi pomalu dochází trpělivost.

Nicméně Campos věří, že sportovní ředitel by byl současnému systému v anglickém klubu velmi nápomocný a dokonce United nabídl své služby. “Situace v Manchesteru United je mi dobře známa a dle mého názoru je základem všeho sportovní ředitel” řekl pro Sky Sports.

“Trenér potřebuje dostatek času na přípravu na další zápasy a zvládnutí super ega svých hráčů, takže kolem sebe potřebuje ty správné lidi. Pokud je na vše trenér sám, je to o to náročnější. 

“Manchester United je skvělý klub a má silný příběh. Je těžké pochopit, co se stalo. 

“Myslím si, že bych mohl Man Utd pomoci. Chci v takto velkém klubu jednoho dne pracovat. 

“Ale projekt v Lille mě zatím dost zaměstnává, když jsem sem přišel, nebylo to pro nás lehké období. Jsem tady ale šťastný – takže jen hodně speciální situace by mě přesvědčila k tomu, aby projekt změnil.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.