Doba čtení: < 1 minuta

Tottenham podal vylepšenou nabídku pro záložníka Realu Betis Giovani Lo Celsa, která má hodnotu 60 milionů eur, zatímco stále jednají s Bruno Fernandesem o potenciálním přestupu. 

Real Betis si svého hráče cení blíže k 70 milionům eur, ale sám Argentinec je odhodlaný si přestup na sever Londýna zajistit.

V červenci došlo mezi oběma kluby k pozastavení jednání ohledně podpisu tohoto 23 letého záložníka kvůli tomu, že kluby nebyly schopny se domluvit na přestupovém poplatku.

Lo Celso si teprve nedávno zajistil permanentní přestup do Betis poté, co tam strávil na hostování celou sezónu 2018/19 z PSG. Jeho stávající kontrakt tak běží až do roku 2023.

Tottenham je na přestupovém trhu aktivní: Philippe Coutinho na poslední chvíli odmítl hostování v klubu, ale s Juventusem se domluvili na přestupu Paula Dybaly a jednají i o Ryanu Sessegnonovi z Fulhamu.

Mezitím došlo k setkání mezi agentem Bruna Fernandese a zástupci Sportingu Lisabon, kteří je informovali, že hráč nebude prodán za méně než 70m liber.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..