Manažeři a nejvyšší představitelé klubů Premier League se nemusí být, že by při návratu fotbalu museli kvůli protokolům Covid-19 sledovat zápasy svých týmů o hladu.

Pravidla Projektu Restart jasně stanovila, že připravené jídlo před a po utkáních je pouze pro hráče, rozhodčí, technický tým a zdravotníky. A právě to rozčílilo mnoho členů rady, především ty nejvyšší, kteří tak během zápasů museli vydržet bez hostiny.

To se ale s nadcházející sezónou mění a nový protokol slibuje, že taková nešťastná situace se v boxech už opakovat nebude.

To znamená, že i když se mnoho zaměstnanců stále bude muset obejít bez jídla, ředitelé, manažeři a další vysocí představitelé se budou moci nadlábnout tak, jak na to byli zvyklí před koronavirovou pandemií.

„Jak typické. V klubech se hodně stěžovalo na to, že ti nahoře již nejsou krmeni“, řekl Daily Mail jeden zdroj z nejmenovaného klubu PL. „Není tak překvapením, že se situace s novou sezónou změnila. 

„Od nynějška tak bude postaráno o ty nejvyšší, zatímco řada zaměstnanců, kteří tam tráví daleko více hodin, musí být bez jídla. Je to opravdu potřebné?“

Nová kampaň Premier League startuje už v sobotu a to výkopem Londýnského derby Fulham vs Arsenal.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..