Neil Ruddock prozradil, jak vypadaly vánoční večírky v dobách, kdy byl hráčem Premier League.

“Když se na to dívám zpátky, bylo to bláznovství. Obvykle trvaly dva dny” řekl s úsměvem na tváři.

“Není žádným překvapením, že už se kluby starají o to, aby se to neopakovalo” dodal Ruddock, který během své kariéry vystřídal dresy Liverpoolu, West Hamu a Tottenhamu.

Jeden takový divoký večírek skončil dokonce i jeho samotným zatčením a jsou to prý Liverpoolské noci, které prý byly ty nejvelkolepější.

Reds byli známí velmi přísným režimem až tak, že v určité dny nesměli hráči vyzvednout své děti ze škol. Když pak jednou ročně přišla příležitost se odreagovat, hráči si toho řádně využili.

“Přišli jste na trénink, kde Vás hodinu honili po hřišti tam a zpátky. Poté se všichni oblékli do slavnostního a v hospodě pak trávili i následující dopoledne. 

“Dostávalo se z to z pod kontroly a účastnili se toho všichni.

“Kolem poledne už měl každý hráč svou tanečnici. Zůstávali jsme na hotelu, protože manželky by nás nerady viděly přijít domů v takovém stavu. 

“Byli jsme jako blázni. Pomyslíte si, že to bylo 2 dny před zápasem a že nás to muselo ovlivnit, ale takhle se to prostě dělalo. A začali s tím 20 let před námi!”

Byla to ale party West Hamu, na které věci pro Ruddocka vyeskalovaly do nových výšin a to konkrétně zatčením.

“Za rvačku jsem strávil noc ve vězení a dostal zákaz vstupu do Romfordu, ale to bylo město, ve kterém Hammers trénovali!

“Harry Redknapp musel zajít za policejním šéfem, aby mi povolili vstup. Změnili to tak na to, že tam nesmím pobývat po 19:00.

“Trenér šťastný nebyl a stálo mě to 2 týdny platu.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.