Timo Werner je další hráč, který se připojil k projektu Common Goal

0
Doba čtení: < 1 minuta

Common Goal je rostoucí hnutí ve fotbalovém světě, ve kterém je již přes 160 hráčů a trenérů. 

Každý z nich pak věnuje Common Goalu minimálně 1% ze své mzdy. Tyto prostředky pak putují na podporu charit a dalších organizací, které pomáhají po celém světě.

Timo Werner je nejnovějším přírůstkem a celkově 3. hráčem Chelsea, který se k tomuto hnutí připojil. Modří ještě mají zastoupení Pernille Harder a Magdy Eriksson. Dále tam figurují jména jako Juan Mata z Manchesteru United, Serge Gnabry z Bayernu Mnichov, Kasper Schmeichel z Leicesteru City nebo Paulo Dybala z Juventusu.

Nový podpis Franka Lamparda chce hrát důležitou roli v pozitivních změnách a pro Common Goal řekl: “Cítím se privilegovaný, že mohu žít svůj sen a hrát v takovém klubu jako je Chelsea. Zároveň jsem si ale dobře vědom faktu, že na světě je mnoho lidí, kteří trpí a nedaří se jim zvládnout dopady koronavirové pandemie. 

“To je důvodem, proč chci skrze Common Goal pomoci jak to jen půjde. Skvělá věc na tomto hnutí je, že se mohu rozhodnout, kam mé peníze půjdou. Je pár problémů, které se mnou rezonují a rád bych také podpořil a nakopnul projekty ve Stuttgartu a Lipsku. 

“Součástí toho všeho jsou daleko slavnější fotbalisté, takže je skvělé, že o tomto projektu můžeme šířit povědomí. A pokud jen jeden hráč nebo fanoušek daruje 10 eur jen proto, že je Timo Werner součástí, pak je to skvělé.”

Common Goal již získal celkem 2,2 milionů eur, které pomohly 50 fotbalovým organizacím a charitám ve 35 zemích světa.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..