Doba čtení: < 1 minuta

Krajní obránce Leicesteru City Timothy Castagne si přivodil zranění hamstringu a zpátky do akce by se měl vráti až po listopadové reprezentační přestávce. 

Nová letní posila Lišek z Atalanty se společně s Jonny Evansem neobjevila v týmu pro čtvrteční zápas Evropské ligy s AEK Athény.

Zranění hamstringu by tak mohlo Timothy Castagne vyloučit z ligových zápasů s Leeds United a Wolves, z dalšího klání Evropské ligy s SC Bragou a stejně tak i z reprezentačních zápasů Belgie se Švýcarskem, Anglií a Dánskem.

Absenci potvrdil i trenér Leicesteru City Brendan Rodgers: “Timothy nejspíše bude mimo až do reprezentační přestávky. Má menší problém s hamstringem. 

“Jonny měl původně hrát, ale včera nebyl úplně připraven. V zápase s Arsenalem nešikovně spadl a cítil to. I dnes ho to bolelo, takže si bohžel nezahrál.”

Castagne během své první sezóny v Premier League zaujal. Od svého příchodu nebyl zápas, do kterého by jej Brendan Rodgers nepovolal. Jonny Evans naopak chyběl v prvních několika utkáních nové sezóny.

Leicester čeká v pondělí večer zápas s týmem Marcela Bielsy Leeds United.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..