Instagram Josého Mourinha se stal v posledních týdnech a měsících hitem! Portugalský trenér si od svého příchodu na sever Londýna vybudoval úspěšný profil, na který celkem často přidává útržky ze svého – pracovního – života. 

Z José Mourinha se stal překvapivý digitální influencer a nyní tak poskytl několik rad, jak si vybudovat úspěšný instagramový profil.

Mourinho na této sociální platformě působil už v minulosti, během svého kralování v Manchesteru United si jej ale smazal. Nedávno přiznal, že k obnově svého účtu jej přemluvili sponzoři, kteří si byli jeho silného působení na Instagramu, kde jej nyní sleduje už 1,1 milionů fanoušků, dobře vědomi.

Na Twitteru Tottenhamu Hotspur trenér Kohoutů odhalil tajemství za svým úspěchem i v online světě, i když přiznal, že neví, jak se mu to podařilo. Nicméně nezapomněl přihodit  pár svých tipů.

Na otázku, jak takového publika dosáhl, odpověděl: „Nevím, je to o tom být opravdový.“

Portugalec reagoval na některé své nejúspěšnější příspěvky, přičemž jeden z nich je fotografie z letadla, kde sleduje film a jí popcorn. „Díval jsem se na Legendy zločinu s Tomem Hardym. Vzkaz je takový, že jsem před zápasy vždycky klidný a relaxuji. A samozřejmě dobrý film si vyžaduje i dobrý popcorn.“

Dalšími tipy bylo „komunikovat s publikem“, „využít momentu“ a „udržovat profil svěží“.

Asi nejpopulárnějším příspěvkem je jeho fotka po porážce v Evropské lize v Antwerpách, kde stoicky sedí v prázdném autobuse. Popisek zní: „Špatné výkony si zasluhují špatné výsledky. Doufám, že všichni v tomto autobuse jsou stejně našvaní jako já. Zítra je trénink v 11 dopoledne.“

„Vyfotil to jeden z mých asistentů a myslím si, že to mluví za vše. Byl to autobus ticha a později se z toho stalo letadlo plné ticha. Často je ale ticho lepší než mnoho vyřčených slov.“

Tottenham čeká po reprezentační přestávce zápas s Manchesterem City, během kterého porovná sílu se svým dlouhodobým rivalem Pepem Guaridolou.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..