gareth bale

Tottenham se nám na přestupovém trhu nějak rozjíždí a vypadá to, že brzy přivítají dvě velké posily!

Gareth Bale dorazil ve čtvrtek ráno do tréninkového komplexu Realu Madrid, kde bude vyčkávat na udělení povolení odletět do Londýna. Tam podstoupí zdravotní testy. Do Totenhamu se tak vrací po 7 letech, kdy jej opustil za tehdejší rekordní částku 86 milionů liber.

Velšan na Tottenham Hotspur stadionu přistane jako hostující hráč pro sezónu 2020/21. Kohouti souhlasili, že za něj zaplatí celkem 20m liber – za jeho mzdu a poplatek za výpůjčku.

Další posilou, která do Londýna již dorazila, je další hráč Realu Madrid a to levý obránce Sergio Reguilón. Toho čekají zdravotní testy během dnešního dne.

Real Madrid má na jeho pozici Marcela a Ferlanda Mendyho, proto se rozhodli k Reguilónově prodeji, který vyrovná finanční stránku klubu. Tottenham v závodu o podpis tohoto 23-letého hráče porazili Manchester United a Everton. Toffees pro něj dokonce v červenci podali nabídku ve výši 18 milionů liber, která ale byla Bílým baletem odmítnuta.

Tottenham si již v tomto přestupovém oknu, které se zavírá 5. října, zajistil Pierre-Emile Hojbjerga ze Southamptonu a Matta Dohertyho z Wolves za celkovou částku 30 milionů liber. Zdarma se k nim připojil i anglický brankář Joe Hart z Burnley.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..