Tottenham chce přivést stopera Manchesteru City

0
mourinho spurs
Doba čtení: 2 minut(-y)

Tottenham kontaktoval Manchester City o možnosti hostování jejich středního obránce Johna Stonese s možností koupě za 20 milionů liber.

Nicméně Stones chce zůstat na Etihad stadionu až do doby, kdy mu bude řečeno, že jej už v kádru není nadále potřeba.

Angličan si v této sezóně zahrál v týmu Pepa Guardioly pouze jedinkrát a to celých 90 minut v utkání proti Wolves 3-1.

John Stones

Stones se k City připojil před čtyřmi lety z Evertonu za 47,5 milionů liber. Zákadním kamenem obrany Cityzens se ale nestal.

Hrál sice důležitou roli v první mistrovské sezóně City, jeho forma ale od té doby klesla a častá zranění mu nepřidala. Jeho problémy v posledních sezónách znamenaly i to, že se už nadále nedostával do výběru anglické reprezentace Garetha Southgatea.

Srdce obrany bylo především – ale ne jen – v loňské sezóně velkým problémem tohoto Manchesterského celku. O tom jasně hovoří i fakt, že za obránce od roku 2016 Pep Guardiola utratil více než 400 milionů liber.

Letos v létě podepsal Nathana Akého z Bournemouthu za 40 milionů liber a před týdnem přivedl i Rubena Diase z Benficy. Jeho služby stály £64 milionů.

A právě tyto nové posily pro Stonese znamenají jen další propad v pořadí. 26-ti letý hráč je ale odhodlaný v klubu zůstat a o své místo i nadále bojovat.

I Tottenham má za sebou celkem rušné léto. Zajistili si podpisy Sergia Reguillóna, P-E Hojbjerga, Matta Dohertyho, Joe Harta, Garetha Balea a Carlose Viniciuse.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..