Doba čtení: < 1 minuta

José Mourinho se podle některých informací chystá zahájit operaci přivést Garetha Balea zpátky na sever Londýna. 

Tento Velšan působil v Tottenhamu – v té době ještě na White Hart Lane – mezi lety 2007 a 2013. Následně si zajistil tehdejší rekordní přestup do Realu Madrid, který za něj zaplatil 86 milionů liber.

Není tajemstvím, že José Mourinho je Baleovým velkým obdivovatelem. Dokonce se jej pokusil podepsat i během svého angažmá v Manchesteru United.

Nyní je ale odhodlaný jej přivést zpátky do Tottenhamu, to alespoň píše ElEspanol. Podle zprávy Baleovi nezbývá nic jiného, než zůstat v Madridu, kde se může s časem na hřišti rozloučit, nebo se vrátit do Londýna.

Mourinho chce tomuto 31 letému hráči pomoci získat zpátky fotbalovou kariéru, která pod vedením Zinedine Zidana utržila pár škrábanců. Portugalský kouč proto spoléhá na to, že Bale se chce vrátit na hřiště a nabízí mu tak velmi spekulovaný návrat. Navíc s blížícím se Eurem 2020, které bylo kvůli koronavirové krizi odloženo na léto příštího roku.

Velkou překážkou jsou ale hráčovy mzdové nároky, ze kterých odmítá slevit. V Realu si týdně vydělává astronomických 350,000 liber po zdanění. V Tottenhamu je nejlépe vydělávajícím hráčem Harry Kane, který si přijde na 200,000 liber.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..