Doba čtení: < 1 minuta

Za „neuctivý“ výběr týmu Ole Gunnara Solskjaera proti Leicesteru, který pro první mužstvo znamenal 10 změn ve startovní XI, by měl podle Trevora Sinclaira získat Manchester United odpočet šesti bodů.

Po dvou zápasech za 48 hodin Solskjaer rozhodl o tom, že potřebuje svůj tým dost prostřídat a proto proti Leicesteru vybral téměř úplně jinou sestavu než byla ta, která v neděli porazila Aston Villu.

United úterní zápas proti Liškám prohrál 2:1 a v prvním týmu startovali hráči jako například Amad Diallo, Anthony Elanga a Brandon Williams. Vítězství Leicesteru je pro Brandona Rodgerse a jeho muže velkým povzbuzením v boji o top 4, méně příjemné vítězství to je pro jejich rivaly West Ham a Liverpool.

 

Prohra United také doručila ligovou trofej jejich městským kolegům City. Sinclair si ale myslí, že United by měl být za to, co udělal, potrestán.

“Nechci urazit žádné hráče, kteří dnes hráli, ale Solskjaer udělal 10 změn v sestavě. Tohle je jejich ‘B’ tým. Myslím si, že je to nerespektování Premier League a hodně to ubralo z napjatého závodu o top 4”, řekl pro talkSPORT.

“Týmy, které tímto rozhodnutím utrpí, ti, kterým by mohla uniknout top 4, jsou nejspíše Chelsea, Liverpool, West Ham a Tottenham.

„Myslím, že Man United musí být potrestán. Tři body nestačí, protože to nic neovlivní.

“Upřímně cítím, že to, jaký tým vybrali, jak nechránili svůj stadion, by mělo mít důsledek v odpočtu 6ti bodů.”

Vítězství Leicesteru zapečetěné hlavičkou ve druhém poločase, jejíž autorem byl Caglar Soyuncu, je řadí na třetí místo tabulky s 66 body.

United ve čtvrtek čeká odložený zápas proti Liverpoolu.

Sám trenér Solskjaer připustil, že porážka Leicesteru je znamením, že United musí svůj tým posílit, aby měli jakoukoli naději na sesazení Man City z trůnu Premier League.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..