Manchester United se i nadále snaží najít nového technického ředitele klubu, ale ten pravděpodobně přestupové plány pro toto letní okno neovlivní. 

Očekávalo se, že jmenování nového technického ředitele Manchester United dokončí včas a to ještě před příchodem první nové posily na Old Trafford. Ale vzhledem k tomu, že nábor nových hráčů byl již zahájen, není nejmenší náznak toho, kdy jej United opravdu jmenuje.

Bývalí hráči Rudých ďáblů včetně Darrena Fletchera a Rio Ferdinanda byli s touto pozicí spojováni, ale není jasné, jakou roli a zodpovědnost bude kandidát mít.

United se nechystá následovat tradiční protokoly, které se používají v jiných klubech a tedy to, že technický ředitel je jakýmsi prostředníkem mezi radou a manažerským týmem, jehož pravomoci a vliv jsou daleko větší, než samotného trenéra.

Současná struktura klubu vypadá následovně: v čele stojí vice-předseda Ed Woodward, který spolupracuje s několika málo poradci, kteří působí po boku trenéra Ole Gunnar Solskjaera a jeho asistenta Mike Phelana. Ti určují potenciální nové posily a také rozhodují o odchodech hráčů.

A právě tito muži stojí za prvním letním podpisem Man Utd Danielem Jamesem. 

Proto i kdyby na Old Trafford nový technický ředitel přišel, moc rozhodování v tomto letním okně mít nebude.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.