Vardy a Abraham dokázali, že Rodgers a Lampard musí přivést posily

0

V sobotu odpoledne proběhlo klání Leicesteru s Chelsea, které dopadlo remízou 2-2 a ve kterém se prokázala důležitost Jamie Vardyho a Tammy Abrahama a zároveň i nepříjemná situace pro jejich trenéry. 

Tato dvojice je pro své týmy tak důležitá, že se často zdá, že dokud budou moci běhat, budou i hrát. Jak ale tuto zátěž zvládnou z dlouhodobého hlediska je otázka další. Jak Vardy, tak i Abraham museli během zápasu přestat hrát a to z důvodu krátkého vyčerpání.

Trenér Lišek Brendan Rodgers před pár dny řekl, že i “80ti procentní Jamie Vardy” se v jeho základní sestavě objeví vždycky. Na druhé straně Tammy Abraham se postavil na start utkání jen 11 dní poté, co si v Londýnském derby 2-2 s Arsenalem poranil kotník.

Ještě před tímto zápasem odehrál Jamie Vardy v této sezóně Premier League 1,933 minut, zatímco Abraham 1,842.

Frank Lampard na před zápasové tiskové konferenci sám přiznal frustraci a obavy ohledně nedostatečné aktivity Chelsea na přestupovém trhu. Do týmu Blues chtěl za každou cenu přivést novou posilu do ofenzívy, i když na své zkušené hráče Girouda a Batshuayiho nejspíše už úplně zapomněl.

Na druhé straně na King Power stadionu má Rodgers k dispozici solidního Kelechi Iheanacha, který si v 13 zápasech připsal už 8 gólů, nicméně stále v něm z nějakého důvodu nemá důvěru a je vždy zcela zřejmé, kdo se na start postaví.

O tom, jaký post musí obě strany v letním přestupovém oknu posílit, tak není třeba dlouze diskutovat, především pak i v případě, že si oba týmy zahrají v příští sezóně Ligy mistrů.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.