Doba čtení: < 1 minuta

Craig Bellamy vidí Alexise Sanchéze přestoupit pouze do Manchesteru City, ať už v lednu nebo až v létě. 

Forward Arsenalu má ve své stávající smlouvě posledních 6 měsíců a zprávy v Itálii uvádějí, že City má pro Chilana připravený finanční balíček, aby jej přesvědčili o letním příchodu na Etihad. 

V pořadu Sky Sports The Debate se nechal Bellamy slyšet, že si je jistý, že se Sanchéz k působivé přední linii City připojí. “Jsem jeho velkým fanouškem” řekl. 

“I s takovou kvalitou jako má City, přispěl by něčím? Ano, rozhodně. Vidím ho přestoupit jen do Man City. A pokud se tak tomu nestane v lednu, bude to zdarma v létě. Arsenal nemusí proodávat – řeknou: ‘Už jsme zašli tak daleko, tak to necháme dojít až do konce’. Ale na druhou stranu, riskoval bych? Nejsem si jistý.”

Pokud Sanchéz odejde nyní, Gunners obdrží určiý finannčí obnos, ale pokud by odešel v létě, zprávy v Itálii uvádí, že by si vydělal £13 milionů ročně, plus £30 milionů zaplacení poplatku. 

V pořadu také zazněla otázka motivace. Záleží na tom, jestli je hráč motivován finanční stránkou věci, kdy by si za svůj letní příchod mohl přijít na slušný balík, zatímco City nyní bojuje hned na 4 frontách. Rosenior řekl: “Záleží na to, jaká je jeho motivace. Někteří jsou motivováni finančně, někteří trofejemi. 

“Pokud je Alexis druhým případem, je v nejlepší pozici odejít nyní, ale pokud jsou to peníze, tak co je čekat dalších 5 měsíců, když byste na konci obdrželi obnos £30 milionů.”

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..