Doba čtení: < 1 minuta

Aston Villa chystá pro svého kapitána Jacka Grealishe novou lukrativní smlouvu ve výši 100,000 liber týdně ve snaze si jej udržet v klubu. 

24 letý záložník se postaral o klíčový gól, který jeho týmu pomohl k přežití v Premier League a to na finální den sezóny 2019/20. S West Hamem totiž Villané remizovali 1-1 a sestup do Championship jim unikl jen o vlásek.

Grealish je jednou z nejdůležitějších postav týmu Deana Smitha a již dlouhodobě okolo něj krouží řada zájemců, včetně Manchesteru United.

Villané si ale jsou jeho kvalit dobře vědomi a proto by si jej rádi ponechali. Připravují pro něj tak novou lukrativní smlouvu, díky které by si týdně přišel na 100,000 liber. V současnosti si vydělává £70,000.

Podle The Sun jsou majitelé Villy Nassef Sawiris a Wes Edens odhodláni si jej ponechat za každou cenu a doufají, že vylepšené podmínky se o to postarají.

Jak už jsme naznačili v Rychlých zprávách, Man United nyní pracuje na podpisu Jadona Sancha, který levný rozhodně nebude a nejspíše tak neplánují získat i Grealishe, který by stál okolo 80m liber. Navíc nyní, kdy si Aston Villa zajistila status Premier League i do další sezóny.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..