Vítěz Premier League Marcin Wasilewski: Z fotbalu rovnou do MMA?

0
Marcin Wasilewski
Doba čtení: < 1 minuta

Bývalý hráč Leicesteru City a vítěz Premier League Marcin Wasilewski před pár dny oznámil ukončení své fotbalové kariéry, nicméně řada sportovních fanoušků tipuje, že se přesune do MMA. 

Polský obránce strávil na King Power stadionu čtyři roky, v roce 2017 se ale vrátil zpátky do své rodné země a začal oblékat barvy Wisly Krakov. Před pár týdny ale oficiálně oznámil ukončení své profesionální fotbalové kariéry.

40-ti letý Marcin Wasilewski si v sezóně 2015-16, kdy Lišky pod vedením trenéra Claudia Ranieriho vyhrály titul Premier League, zahrál ve čtyřech zápasech.

Pomohl také Leicesteru City k výhře Championship v sezóně 2013/14, díky které se vrátili zpátky do Premier League. V kampani následující se objevil v 25 utkáních.

Polák tak byl během vítězné sezóny Leicesteru spíše náhradníkem k defenzivní dvojici Wes Morganovi a Robertu Huthovi.

Nyní ale pověsil kopačky na hřebík, nezdá se však, že by se rozhodl pro poklidný život po fotbale. Je velkým fanouškem MMA a polský promotér tohoto bojovného sportu Mateusz Borek se nechal slyšet, že bývalý obránce by se mohl v kleci objevit už velmi brzy. Naznačil také možnost zápasu s bývalým stoperem Boltonu Blazejem Augustynem, který také vyměnil fotbal za MMA.

Podle The Sun Borek řekl: “Vím, že Marcinova sportovní kariéra není u konce. 

“Myslím si, že jedna z MMA organizací jej přesvědčí k tomu, aby vstoupil do klece. Vím, že to byl vždycky jeho sen.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..