van dijk
Doba čtení: < 1 minuta

Střední obránce Liverpoolu promluvil o tom, jak se vyhýbá záznamům zápasů, především ze sezóny 2019/20, jedno utkání ale přeci jen viděl. 

Obránce Reds odhalil, že se zatím úspěšně vyhýbá – a to i v rámci karantény – sledování záznamů vlastních zápasů, nicméně neodolal jednomu utkání a to z národního týmu Nizozemska.

Holanďan svou profesionální kariéru započal v Groningenu, odkud v roce 2013 přestoupil do Celticu. O dva roky později hrál v barvách Southamptonu a v lednu 2018 posílil současné lídry tabulky Liverpool.

Od té doby už vyhrál Ligu mistrů a stal se jedním z kandidátů na cenu Zlatý míč.

Na oficiální webové stránce Liverpoolu pak o své izolaci promluvil se slovy: “Na fotbal se moc nedívám. Především pak ne z této sezóny, žádný záznam z ní jsem neviděl. Nevím proč, ale prostě to tak je. 

“Viděl jsem jen jeden starší zápas z národního týmu Holandska – jeden z mých prvních – kdy jsem hrál na postu pravého beka. Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem v tu dobu dělal! Bylo mi 18 nebo 19 a tohle bylo poprvé, co jsem toto utkání viděl. Bylo to v televizi.

“Fotbal mi chybí a samozřejmě se chci co nejdříve vrátit zpátky. Ale záznamy jsem si ho nijak nepřipomínal. Z této sezóny jsem viděl jen nějaké highlighty na sociálních sítích. Je hezké se za tím ohlédnout a připomenout si nějaké skvělé výkony, ale to je tak všechno.”

 

A jak jste na tom Vy? Sledovali jste během karantény nějaké Vaše oblíbené zápasy?

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..