Doba čtení: < 1 minuta

Ole Gunnar Solskjaer přiznal, že je bolestivé vidět Liverpool vyhrát titul Premier League, na druhé straně ale uvedl, že pro Reds bude velmi obtížné zopakovat to, co se podařilo Siru Alexi Fergusonovi.

Trenér United svému kolegovi Jurgenu Kloppovi a jeho týmu k zisku titulu pogratuloval. “Nejdříve bych rád řekl, že každý tým, který vyhraje ligový titul, si jej zaslouží a veškerý kredit jde jim. Je velmi těžké ligu vyhrát a Jurgenovi a jemu mužstvu se to podařilo.

“Pokaždé, když vidíte někoho jiného, který to dokáže, to zabolí. Asi je to ten stejný pocit, jako mají lidé spjatý s Man United. My se ale chceme vrátit a dosáhnout všech našich cílů”, řekl Nor.

Pod 20 letým působením Sira Alexe Fergusona si United zajistil celkem 13 titulů Premier League. Solskjaer ale neočekává, že se Liverpoolu tento úspěch napodobit nepodaří. “Počet titulů, které jsme pod Fergusonem získali, nebude pro nikoho snadné zopakovat. Sir Alex byl mistrem toho, jak se dlouhodobě udržet na vrcholu.

“Našim cílem nyní je udělat vše pro to, abychom brzy nějakou trofej pozvedli i my. Plán je jasný – kvalifikovat se do Ligy mistrů, postoupit v lize směrem nahoru a udržet si týden za týdnem konzistenci.”

Solskjaer také doufá, že v United nastolí novou éru, kterou chce započít vítězstvím letošního FA Cupu. Pro to budou mít příležitost hned v sobotu, kdy se postaví Norwichi.

 

Více článků ⚽

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..