Pozdní vítězství Manchesteru United v zápase proti Juventusu je ‘velkým povzbuzením’ před nedělním Manchesterským derby, říkají Andy Cole a Craig Bellamy. 

Tým Josého Mourinha skóroval ve středním utkání Ligy Mistrů 2 pozdní góly a na území Staré dámy zajistili si výhru a 3 body.

Výsledek masivně zvýšil Man Utd šance na postupu ze skupiny evropské soutěže a bývalý útočník Red Devils Andy Cole řekl, že je to také velkým povzbuzením před nedělním derby proti městským rivalům City.

“Je to masivní výsledek, protože si nejsem jistý kolik lidí očekávalo, že Man Utd uhraje vítězství” řekl pro The Debate.

“Co se týká mě, říkal jsem si, že pokud odejdou s remízou, bude to pozitivní výsledek, protože Juventus je na domácím poli velmi silný tým. Ale odejít z vítězstvím – je to obrovský výsledek, hlavně před nadcházejícím derby. 

“Všichni fanoušci jsou z výsledku nadšeni. Ale Man Utd by se měl sustředit i na zbývající dvě hry. Vím, že by se kvalifikovat měli, ale znáte fotbal. Může se stát cokoliv.”

Bellamy souhlasil se svým kolegou a řekl, že se podle něj do dalšího kola určitě kvalifikovali. “Dominance Juventusu, kterou předvedli před pár týdny na Old Traffordu – byl to propastný rozdíl. 

“Juventus je v této soutěži v posledních letech velmi úspěšný, takže velký kredit si zaslouží Man Utd. 

“Po prvním zápase jsem jim nedával žádnou šanci na výsledek, především pak po Ronaldově gólu, ale jejich osobnost se projevila a zajistila výhru. Nejen pro Ligu Mistrů, ale i pro víkendový zápas.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.