Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Kanonýrů Mikel Arteta přiznal, že Arsenal čeká velká výzva a to pokusit se přesvědčit Pierre-Emerick Aubameyanga k setrvání na Emirates stadionu. 

Aubameyang se v nedělním zápase proti Evertonu 3-2 postaral hned o dva góly Kanonýrů a pomohl tak svému týmu k 9. místu v tabulce Premier League.

Gabonskému reprezentantovi vyprší smlouva na severu Londýna v létě 2021 a díky svým fantastickým výkonům přirozeně přilákal zájem ze strany několika evropských klubů.

Po ligovém klání s Toffees se pak trenér Arteta otevřel a promluvil o situaci týkající se právě Auby. Na otázku, zda jej dokáže přesvědčit k setrvání řekl: “Doufám, že ano. Ne jen samotnými výhrami, ale i tím, jak věci děláme. Chceme, aby si svůj čas na hřišti pokaždé užil a aby cítil, že je součástí toho, co se tady snažíme vybudovat. Myslím si, že to se nám zatím daří. 

“Je to pro něj těžké. Hráč jako on má velká očekávání a v posledních letech utrpěl řadu zklamání. Chce hrát za největší klub, v největších turnajích a po boku těch nejlepších hráčů světa. My se musíme snažit jej i nadále podporovat a nabídnout mu jako klub všechno, aby se tak cítil naplněn. To je výzva, před kterou stojíme. 

“Je to náš nejdůležitější hráč a není pochyb o tom, jaký dopad má na náš celý tým. Takže já i klub uděláme vše pro to, abychom ho přesvědčili k setrvání.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..