Mohamed Salah řekl, že obětuje svůj sen vyhrát Ligu Mistrů pro to, aby pomohl Liverpool získat první titul Premier League. 

Tým Jurgena Kloppa v současné době sedí na druhém místě tabulky, jeden bod za prvním Manchesterem City. Do konce sezóny 2018/19 přitom zbývá posledních osm utkání.

Jak nyní vypadá tabulka?

 

Ve středu je čeká druhé kolo vyřazovací fáze soutěže proti Bayernu Mnichov poté, co na domácím Anfieldu uhráli bezgólovou remízu.

A i když Salah přiznal, že Liga Mistrů je pro něj tou ‘nejprestižnější soutěží’, rád by místo toho pomohl Liverpoolu získat první titul Premier League.

“Budu k vám upřímný, nejprestižnější soutěží je pro mě Liga Mistrů. 

“Ale snem celého klubu a města je vyhrát ligu. 

“Takže rád obětuji svůj sen pro ten jejich, ale pokud se nám podaří vyhrát oboje, bylo by to skvělé. A to je také to, o co se pokusíme.”

Egyptský reprezentant také doufá, že lídři tabulky City uklouznou a on samotný je připraven zasáhnout. “Tato soutěž je velmi náročná a stejně jako je i nás čekají těžké zápasy. 

“Jeidné, co můžete udělat, je vyhrát je všechny a doufat, že oni selžou. Tak budeme moci titul vyhrát. 

“Cítím tlak, ale jsem psychicky stabilní a silný a uvidíme na konci sezóny, kam nás to zavede. Jsem ale připraven pro cokoliv.”

 

Chcete sledovat všechny novinky z Anfieldu? Klikněte tady pro kategorii ‘Liverpool’. 

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.